Znamię Bestii do Wewnątrz a nie na Zewnątrz. Dlaczego celowo zmieniono zapisy w Biblii? Czego bał się kościół...?!
Znamię Bestii do Wewnątrz a nie na Zewnątrz. Dlaczego celowo zmieniono zapisy w Biblii? Czego bał się kościół...?!
0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры 0
Foliarz https://foliarz.com