Znamię Bestii do Wewnątrz a nie na Zewnątrz. Dlaczego celowo zmieniono zapisy w Biblii? Czego bał się kościół...?!
Znamię Bestii do Wewnątrz a nie na Zewnątrz. Dlaczego celowo zmieniono zapisy w Biblii? Czego bał się kościół...?!
0 Σχόλια 0 Μοιράστηκε 2 Views 0
Foliarz https://foliarz.com